
V sobotu 19. července 2025 se v honitbě Mysliveckého spolku Strážov konaly lesní zkoušky ostatních plemen. Zúčastnilo se jich šest psů různých loveckých plemen – německý lovecký teriér, německý křepelák, border teriér, štýrský brakýř, alpská braka jezevčíkovitá a labradorský retriever.
* Dva psi dokončili zkoušky v I. ceně
* Dva ve II. ceně
* Jeden ve III. ceně
* Jeden odstoupil
Nejlepším výkonem dne se prezentoval labradorský retriever vedený Petrou Lebedovou, který získal 292 bodů a právem se stal vítězem. Na druhém místě se umístil německý lovecký teriér vedený Janem Řezníčkem (218 bodů, I. cena), třetí místo obsadil štýrský brakýř s vůdcem Ladislavem Chalušem (191 bodů, II. cena).
Zahájení i vyhlášení výsledků doprovodila trubačka Julie Denková, která svým vystoupením dodala akci slavnostní ráz.
Zkoušky proběhly v příjemné a přátelské atmosféře, kterou podpořilo i příznivé letní počasí. Děkujeme všem účastníkům, rozhodčím i pořadatelům za hladký průběh celého dne.













